piątek, 19 sierpnia 2011

Watch or ring?

Ostatnio mam wielką przyjemność otrzymywania bądź kupowania moich ulubionych pierścionków a w zasadzie zegarków. W ciągu wakacji nabyłam trzy (zdjęcie ręki) niebieski - prezent od Ani, która przywiozła go z Malty, na środkowym palcu imitacja biżuterii markazytowej, zegarek, który wygrałam na aukcji za nieduże pieniądze, na palcu serdecznym mój ulubiony z dużymi cyframi i wyraźną tarczą z Clairk's a. Jestem taka szczęśliwa mając je na palcu, także z każdym nowym nabytkiem uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Mam nadzieję, że po wrześniowym wyjeździe do Włoch moja kolekcja znacznie się powiększy. Byłabym zawiedziona, gdybym nie trafiła na sklepik z tego rodzaju biżuterią. Co prawda byłoby to do przeżycia ze względu na to, że przybyło ich ostatnio aż trzy :)

Recently I have great pleasure to receive or buy my favorite rings or rather watches. During the holidayshired three (stock photo) blue - a gift from Amy, who brought him to Malta, on the middle finger markazit imitation jewelry, a watch that I won the auction for a small money for my favorite warm finger with large numerals and a clear shield with Clairk's a. I am so happy with it on her finger, and with each new acquisition smile never goes out of my face. I hope that after the September trip to Italy, my collectiongreatly expands. I would be disappointed if I did not hit the shop with this kind of jewelry. True, it would be to survive due to the fact that it came to their last three:)
6 komentarzy:

 1. one są przecudowne! Gdzie można takie dostać?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W wielu miejscach, tylko trzeba umieć znaleźć ;)
  są głównie na allegro ale w kiepskiej formie, te ładniejsze w pojedynczych sztukach są np. w Bijou Brigitte czy Clairk's.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. hehehheehehe dobre!!!:DDDD

  OdpowiedzUsuń
 4. są rewelacyjne!

  pozdrawiam cieplutko! :)

  OdpowiedzUsuń